A1 İngilizce Belgesi

İngilizce

🏫 Üniversite Onaylı

👨‍💻 E Devlette Sorgulanabilir

📹 Videolu / Online Eğitim

♾️ Eğitimlere sınırsız ve her yerden erişim imkanı

Ücret: A1 İngilizce Belgesi Kayıt Ücreti 1200,00 TL dir.

Teslim Süresi : Hafta içi 1 saat içinde E-Devletinize işlenmektedir .

Yabancı Dil

A1 Seviye İngilizce Belgesi Online Eğitim Programı

Sevgili İngilizce öğrencileri,

İngilizce öğrenmek ve A1 seviye belgesine sahip olmak artık çok daha kolay ve erişilebilir hale geldi. Online eğitimle sunulan A1 Seviye İngilizce Belgesi programımız, size dünyanın her yerinden kolayca katılma imkanı sunuyor.

Programımızın Avantajları:

  1. Esneklik: Geleneksel sınıf eğitimlerine göre daha esnek bir yapıya sahip olan online eğitim programımız, size zaman ve mekân açısından özgürlük sunar. İhtiyaçlarınıza uygun olarak derslere istediğiniz zaman ve yerden erişebilirsiniz.

  2. Uzman Eğitmenler: Programımız, alanında uzman eğitmenler tarafından yönetilir. Sizlere en etkili öğrenme yöntemlerini sunarak, İngilizceyi hızlı ve etkili bir şekilde öğrenmenizi sağlar.

  3. Çeşitli İçerikler: Zengin içeriğiyle dikkat çeken programımız, konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirmenize olanak tanır. Gerçek hayattan örneklerle desteklenen aktivitelerle pratik yaparak dil becerilerinizi güçlendirirsiniz.

  4. Sertifika: Programı başarıyla tamamlayan katılımcılara A1 Seviye İngilizce Belgesi verilir. Bu belge, uluslararası geçerliliğe sahip olup, iş ve eğitim alanlarında size avantaj sağlar.

Nasıl Katılabilirsiniz?

Programa katılmak için yapmanız gereken tek şey, web sitemize kayıt olmak ve size uygun olan ders saatlerinde derslere katılmak. Tüm materyaller ve rehberlik programımız sizlere sağlanacaktır.

İngilizceyi etkili bir şekilde öğrenmenin ve A1 Seviye Belgesine sahip olmanın keyfini çıkarmak için hemen kayıt olun!

Mesleki Sertifika
Hijyen Belgesi